×

Hızlı İletişim

İletişim Bİlgileri

Telefon

+90 332 323 77 07-08

+90 212 312 17 78

Fax

+90 332 323 77 09

Email

bilgi@puffnoktasi.com

Adres

Merkez Mah. Ayazma Yolu Cad. No:37 K6 D:10 Papirus Plaza
Kağıthane/İSTANBUL

Yunus Emre Mahallesi Kurum Sokak No:3
Meram/KONYA
1
Ofis Dekorasyon Fikirleri

Ofis Dekorasyon Fikirleri

Şüphesiz her şirket,çalışanları için ofis ortamını en iyisine dönüştürmek ister. Kimi zaman bütünüyle değişim istenirken kimi zaman geleneksel mimari korunarak mekana yeni bir soluk getirilmesi istenebilir.

Geleneksel mimari korunarak neden yeni bir soluk getirilmesin?

Orjinal merdivenler ve çelik kirişler gibi eski ve yeni detaylar birleşerek ortaya muhteşem bir çalışma ortamı çıkarabilir aynı zamanda endüstriyel materyaller, açık alanlar ve geniş pencereler gibi binanın karakteristik avantajından yararlanırken moda algısının yansımalarını hissedebilirsiniz. Eski moda eşyaları modern dekor ve renklere entegre edip ofislerinizde yaşanmışlık hissine gönderme yapıp samimi ortamlar elde edebilirsiniz.
Kreatif çalışmalar üreten bir ofis için renkler oldukça önemlidir. Renkli çalışma ortamlarıyla çalışanlar, yaratıcılıklarını geliştirirken severek iş yapmanın da tadını çıkarabilir. Parlak renkli duvarların, canlı tonlardaki ofis mobilyalarının ve eğlenceli duvar kağıtlarının çalışanları motive ettiği detayı atlanmamalıdır.

Daha fazla cam duvar diyenlerden misiniz?

Doğal ışık olmadan insanların daha depresif ve endişeli hissettikleri gerçeğinin bilincinde, doğal ışığı bolca kullanabilen bir ofise sahip olabilirsiniz. Cam duvar sistemleriyle hem içeri daha fazla ışık girmesini sağlayabilir hem de daha şeffaf görüntü elde edebilirsiniz.

Eğer siz doğada çalışamıyorsanız, Doğa sizin ofisinize gelir!

Etrafta medeniyete dair herhangi bir şeyin olmaması ağaçlık bir ortamda çalışmanın dezavantajlarından olsa da, çalışanların huzur dolu olduğundan emin olabilirsiniz. Kısıtlı imkanlar ve şehir temposuyla mücadele eden ofislere doğayı taşırken, işlenmiş ahşap panelleri, beton döşemelerini, canlı duvar bitkilerini, doğa resimlerini ve motiflerini, doğa temalı aksesuarları kullanarak çalışanları ve misafirlerinizi yeşilin büyüsüyle motive edebilirsiniz.
Pazartesi Sendromunu ortadan kaldıralım!
İçerisinde bilardodan PlayStation’a kadar eğlenmek için birçok aktiviteler bulunan sosyalleşme odasından hava almak için doğru bir adres olan balkonlarına kadar çalışanların ihtiyaçlarını karşılayan bir ofiste çalışmak hangimizi mutlu etmez ki? 

Peki ya tropikal Retro stilinin görüldüğü ofisin mutfağında müşterilerin kahve eşliğinde sohbet etme fırsatı yakalayabilmesi?

Diğer Bloglar